Streetview Sternendaal 12 Nieuwerkerk aan den IJssel

Sternendaal 12, 2914 RT Nieuwerkerk aan den IJssel

78 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Sternendaal 12 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 115 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
341 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Sternendaal 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sternendaal 12

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2050 Inwoners
1000 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
998 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Zuidplas Dalen
60% Koopwoningen
7.254 Inwoners per km²

Locatie van Sternendaal 12

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Sternendaal 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Sternendaal 12?

De prijsindicatie voor Sternendaal 12 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidplas Dalen is €302.000. Dat komt neer op circa €3.872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sternendaal 12 zich tot de wijk Zuidplas Dalen?

Sternendaal 12 is een woonhuis van 78 m² in de wijk Zuidplas Dalen. De buurt telt 998 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.254 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sternendaal 12?

Sternendaal 12 is een woonhuis in Zuidplas Dalen, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sternendaal 12 vergeleken met de buurt?

Sternendaal 12 heeft 78 m² woonoppervlakte en 341 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Zuidplas Dalen ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sternendaal 12 en wat betekent dat?

Sternendaal 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sternendaal 12?

Sternendaal 12 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidplas Dalen?

De wijk Zuidplas Dalen in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidplas Dalen?

Vanuit Sternendaal 12 in Zuidplas Dalen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.