Streetview Verbindingsweg 14 Nieuwerkerk aan den IJssel

Verbindingsweg 14, 2914 LH Nieuwerkerk aan den IJssel

143 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Verbindingsweg 14 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 3670 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
3670 m²
Inhoud
513 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Verbindingsweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verbindingsweg 14

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

605 Inwoners
230 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
236 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu
88% Koopwoningen
100 Inwoners per km²

Locatie van Verbindingsweg 14

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Verbindingsweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Verbindingsweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu is €553.000. Dat komt neer op circa €3.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verbindingsweg 14 zich tot de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu?

Verbindingsweg 14 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu. De buurt telt 236 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 100 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verbindingsweg 14?

Verbindingsweg 14 is een woonhuis in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verbindingsweg 14 vergeleken met de buurt?

Verbindingsweg 14 heeft 143 m² woonoppervlakte en 513 m³ inhoud. Het perceel is 3670 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verbindingsweg 14 en wat betekent dat?

Verbindingsweg 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-11-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verbindingsweg 14?

Verbindingsweg 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu?

De wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.