Herenhuis, tussenwoning Raadhuisplein 12 Nieuwerkerk aan den IJssel

Raadhuisplein 12, 2914 KM Nieuwerkerk aan den IJssel

125 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Raadhuisplein 12 is een herenhuis, tussenwoning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 135 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Raadhuisplein 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raadhuisplein 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
125.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.76 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)

Carport

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2050 Inwoners
1000 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
998 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Zuidplas Dalen
60% Koopwoningen
7.254 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Raadhuisplein 12

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Raadhuisplein 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadhuisplein 12?

De prijsindicatie voor Raadhuisplein 12 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidplas Dalen is €302.000. Dat komt neer op circa €2.416 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadhuisplein 12 zich tot de wijk Zuidplas Dalen?

Raadhuisplein 12 is een herenhuis, tussenwoning van 125 m² in de wijk Zuidplas Dalen. De buurt telt 998 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.254 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadhuisplein 12?

Raadhuisplein 12 is een herenhuis, tussenwoning in Zuidplas Dalen, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Raadhuisplein 12 vergeleken met de buurt?

Raadhuisplein 12 heeft 125 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Zuidplas Dalen ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raadhuisplein 12 en wat betekent dat?

Raadhuisplein 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 44.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raadhuisplein 12?

Raadhuisplein 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuidplas Dalen?

De wijk Zuidplas Dalen in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidplas Dalen?