Streetview Penningkruid 24 Nieuwerkerk aan den IJssel

Penningkruid 24, 2914 BX Nieuwerkerk aan den IJssel

96 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Penningkruid 24 is een appartement in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
96 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Penningkruid 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Penningkruid 24

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

1635 Inwoners
680 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
673 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Zuidplas Kruiden
86% Koopwoningen
6.523 Inwoners per km²

Locatie van Penningkruid 24

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Penningkruid 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Penningkruid 24?

De prijsindicatie voor Penningkruid 24 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidplas Kruiden is €390.000. Dat komt neer op circa €4.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Penningkruid 24 zich tot de wijk Zuidplas Kruiden?

Penningkruid 24 is een appartement van 96 m² in de wijk Zuidplas Kruiden. De buurt telt 673 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.523 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Penningkruid 24?

Penningkruid 24 is een appartement in Zuidplas Kruiden, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Penningkruid 24 vergeleken met de buurt?

Penningkruid 24 heeft 96 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zuidplas Kruiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Penningkruid 24 en wat betekent dat?

Penningkruid 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Penningkruid 24?

Penningkruid 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidplas Kruiden?

De wijk Zuidplas Kruiden in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidplas Kruiden?

Vanuit Penningkruid 24 in Zuidplas Kruiden bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.