Tussenwoning Kleefkruid 19 Nieuwerkerk aan den IJssel

Kleefkruid 19, 2914 BL Nieuwerkerk aan den IJssel

115 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kleefkruid 19 is een tussenwoning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 142 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kleefkruid 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleefkruid 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.7%
CO₂-emissie
20.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

1635 Inwoners
680 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
673 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Zuidplas Kruiden
86% Koopwoningen
6.523 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleefkruid 19

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Kleefkruid 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleefkruid 19?

De prijsindicatie voor Kleefkruid 19 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidplas Kruiden is €390.000. Dat komt neer op circa €3.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleefkruid 19 zich tot de wijk Zuidplas Kruiden?

Kleefkruid 19 is een tussenwoning van 115 m² in de wijk Zuidplas Kruiden. De buurt telt 673 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.523 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleefkruid 19?

Kleefkruid 19 is een tussenwoning in Zuidplas Kruiden, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kleefkruid 19 vergeleken met de buurt?

Kleefkruid 19 heeft 115 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Zuidplas Kruiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleefkruid 19 en wat betekent dat?

Kleefkruid 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleefkruid 19?

Kleefkruid 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zuidplas Kruiden?

De wijk Zuidplas Kruiden in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidplas Kruiden?

Vanuit Kleefkruid 19 in Zuidplas Kruiden bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.