Streetview Bronsmos 21 Nieuwerkerk aan den IJssel

Bronsmos 21, 2914 AC Nieuwerkerk aan den IJssel

106 m² Bouwjaar 1978 Label C

Bronsmos 21 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en een perceel van 140 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
140 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bronsmos 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bronsmos 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2180 Inwoners
895 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
895 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Zuidplas Mossen
84% Koopwoningen
4.801 Inwoners per km²

Locatie van Bronsmos 21

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bronsmos 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Bronsmos 21?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidplas Mossen is €405.000. Dat komt neer op circa €3.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bronsmos 21 zich tot de wijk Zuidplas Mossen?

Bronsmos 21 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Zuidplas Mossen. De buurt telt 895 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bronsmos 21?

Bronsmos 21 is een woonhuis in Zuidplas Mossen, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bronsmos 21 vergeleken met de buurt?

Bronsmos 21 heeft 106 m² woonoppervlakte. Het perceel is 140 m². In Zuidplas Mossen ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bronsmos 21 en wat betekent dat?

Bronsmos 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.61 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuidplas Mossen?

De wijk Zuidplas Mossen in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidplas Mossen?

Vanuit Bronsmos 21 in Zuidplas Mossen bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidplas Mossen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bronsmos 21: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.