Vrijstaande woning 1e Tochtweg 60 A Nieuwerkerk aan den IJssel

1e Tochtweg 60 A, 2913 LP Nieuwerkerk aan den IJssel

110 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label E

1e Tochtweg 60 A is een vrijstaande woning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 1285 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
1285 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_busy_road, outside_built_up_area, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor 1e Tochtweg 60 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 1e Tochtweg 60 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

605 Inwoners
230 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
236 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu
88% Koopwoningen
100 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 1e Tochtweg 60 A

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Zuidplas
Buurt
Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieuwerkerk aan den IJss
Postcode
2913 LP

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 1e Tochtweg 60 A

Wat is de geschatte woningwaarde van 1e Tochtweg 60 A?

De prijsindicatie voor 1e Tochtweg 60 A ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu is €553.000. Dat komt neer op circa €5.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 1e Tochtweg 60 A zich tot de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu?

1e Tochtweg 60 A is een vrijstaande woning van 110 m² in de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu. De buurt telt 236 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 100 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 1e Tochtweg 60 A?

1e Tochtweg 60 A is een vrijstaande woning in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 1e Tochtweg 60 A vergeleken met de buurt?

1e Tochtweg 60 A heeft 110 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 1285 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 1e Tochtweg 60 A en wat betekent dat?

1e Tochtweg 60 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van 1e Tochtweg 60 A?

1e Tochtweg 60 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu?

De wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu?