Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 301 m²
1e Tochtweg 42 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 301 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 1e Tochtweg 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
9.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu is €553.000. Dat komt neer op circa €1.837 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen1e Tochtweg 42 is een woonhuis van 301 m² in de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu. De buurt telt 236 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 100 inwoners per km².
1e Tochtweg 42 is een woonhuis in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
1e Tochtweg 42 heeft 301 m² woonoppervlakte. In Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
1e Tochtweg 42 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit 1e Tochtweg 42 in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 1e Tochtweg 42: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.2 km.