Streetview Westringdijk 51 Nieuwerkerk aan den IJssel

Westringdijk 51, 2913 LL Nieuwerkerk aan den IJssel

290 m² Bouwjaar 1996 10 kamers 8 slaapkamers Label B

Westringdijk 51 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 900 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
900 m²
Inhoud
945 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Westringdijk 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westringdijk 51

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

605 Inwoners
230 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
236 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu
88% Koopwoningen
100 Inwoners per km²

Locatie van Westringdijk 51

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Westringdijk 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Westringdijk 51?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu is €553.000. Dat komt neer op circa €1.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westringdijk 51 zich tot de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu?

Westringdijk 51 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu. De buurt telt 236 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 100 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westringdijk 51?

Westringdijk 51 is een woonhuis in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Westringdijk 51 vergeleken met de buurt?

Westringdijk 51 heeft 290 m² woonoppervlakte en 945 m³ inhoud. Het perceel is 900 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westringdijk 51 en wat betekent dat?

Westringdijk 51 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westringdijk 51?

Westringdijk 51 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu?

De wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.