Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 6615 m²
- Inhoud
- 850 m³
- Kamers
- 6
Westringdijk 31 A is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 6615 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westringdijk 31 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
9.7 kmDe prijsindicatie voor Westringdijk 31 A ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu is €553.000. Dat komt neer op circa €2.608 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestringdijk 31 A is een woonhuis van 212 m² in de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu. De buurt telt 236 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 100 inwoners per km².
Westringdijk 31 A is een woonhuis in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Westringdijk 31 A heeft 212 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 6615 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westringdijk 31 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Westringdijk 31 A heeft 6 kamers.
De wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Westringdijk 31 A in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1 km.