Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 1285 m²
Westringdijk 11 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 1285 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westringdijk 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
9.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu is €553.000. Dat komt neer op circa €3.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestringdijk 11 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu. De buurt telt 236 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 100 inwoners per km².
Westringdijk 11 is een woonhuis in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Westringdijk 11 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1285 m². In Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westringdijk 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.43 kg/jaar.
De wijk Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Westringdijk 11 in Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieu bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westringdijk 11: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.2 km.