Streetview Batavierlaan 20 Nieuwerkerk aan den IJssel

Batavierlaan 20, 2912 SG Nieuwerkerk aan den IJssel

196 m² Bouwjaar 1968 Label C

Batavierlaan 20 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 408 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
408 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Batavierlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Batavierlaan 20

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2610 Inwoners
1095 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1116 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Dorrestein-Zuid
68% Koopwoningen
7.153 Inwoners per km²

Locatie van Batavierlaan 20

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Batavierlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Batavierlaan 20?

De prijsindicatie voor Batavierlaan 20 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorrestein-Zuid is €359.000. Dat komt neer op circa €1.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Batavierlaan 20 zich tot de wijk Dorrestein-Zuid?

Batavierlaan 20 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Dorrestein-Zuid. De buurt telt 1.116 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Batavierlaan 20?

Batavierlaan 20 is een woonhuis in Dorrestein-Zuid, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Batavierlaan 20 vergeleken met de buurt?

Batavierlaan 20 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 408 m². In Dorrestein-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Batavierlaan 20 en wat betekent dat?

Batavierlaan 20 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Dorrestein-Zuid?

De wijk Dorrestein-Zuid in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorrestein-Zuid?

Vanuit Batavierlaan 20 in Dorrestein-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorrestein-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Batavierlaan 20: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.