Streetview de Els 59 Nieuwerkerk aan den IJssel

de Els 59, 2912 ND Nieuwerkerk aan den IJssel

92 m² Bouwjaar 1971 Label D

de Els 59 is een appartement in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
92 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor de Els 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Els 59

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
157.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
252.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

1080 Inwoners
560 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
564 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
13.121 Inwoners per km²

Locatie van de Els 59

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over de Els 59

Wat is de geschatte woningwaarde van de Els 59?

De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €196.000. Dat komt neer op circa €2.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Els 59 zich tot de wijk Bomenbuurt?

de Els 59 is een appartement van 92 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 564 woningen. De bevolkingsdichtheid is 13.121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Els 59?

de Els 59 is een appartement in Bomenbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is de Els 59 vergeleken met de buurt?

de Els 59 heeft 92 m² woonoppervlakte. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Els 59 en wat betekent dat?

de Els 59 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-01-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.77 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Vanuit de Els 59 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van de Els 59: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.