Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 233 m²
Poolsezoom 1 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 233 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Poolsezoom 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Parkzoom is €606.000. Dat komt neer op circa €4.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPoolsezoom 1 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Parkzoom. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.228 inwoners per km².
Poolsezoom 1 is een woonhuis in Parkzoom, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Poolsezoom 1 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 233 m². In Parkzoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Poolsezoom 1 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Parkzoom in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Poolsezoom 1 in Parkzoom bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Poolsezoom 1: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Parkzoom: restaurant (1 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Poolsezoom 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Parkzoom. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.