Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 396 m²
- Inhoud
- 550 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Italiaansezoom 17 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 396 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Italiaansezoom 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Parkzoom is €606.000. Dat komt neer op circa €3.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenItaliaansezoom 17 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Parkzoom. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.228 inwoners per km².
Italiaansezoom 17 is een woonhuis in Parkzoom, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Italiaansezoom 17 heeft 165 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 396 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Parkzoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Italiaansezoom 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.44 kg/jaar.
Italiaansezoom 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Parkzoom in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Italiaansezoom 17 in Parkzoom bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Italiaansezoom 17: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1 km.