Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 374 m²
Italiaansezoom 16 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 374 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Italiaansezoom 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
11.2 kmDe prijsindicatie voor Italiaansezoom 16 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkzoom is €606.000. Dat komt neer op circa €3.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenItaliaansezoom 16 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Parkzoom. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.228 inwoners per km².
Italiaansezoom 16 is een woonhuis in Parkzoom, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Italiaansezoom 16 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 374 m². In Parkzoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Parkzoom in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Italiaansezoom 16 in Parkzoom bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Italiaansezoom 16: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Parkzoom: restaurant (1 km), cafe (2.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €480.000 tot €580.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Parkzoom is €606.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.