Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Inhoud
- 507 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Britsezoom 76 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Britsezoom 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
11.2 kmDe prijsindicatie voor Britsezoom 76 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkzoom is €606.000. Dat komt neer op circa €4.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBritsezoom 76 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Parkzoom. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.228 inwoners per km².
Britsezoom 76 is een woonhuis in Parkzoom, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Britsezoom 76 heeft 138 m² woonoppervlakte en 507 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Parkzoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Britsezoom 76 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-04-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Britsezoom 76 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Parkzoom in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Britsezoom 76 in Parkzoom bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Britsezoom 76: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1 km.