Streetview Britsezoom 56 Nieuwerkerk aan den IJssel

Britsezoom 56, 2912 GB Nieuwerkerk aan den IJssel

197 m² Bouwjaar 1995

Britsezoom 56 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 231 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
231 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Britsezoom 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

780 Inwoners
270 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Parkzoom
97% Koopwoningen
4.228 Inwoners per km²

Locatie van Britsezoom 56

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Britsezoom 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Britsezoom 56?

De gemiddelde woningwaarde in Parkzoom is €606.000. Dat komt neer op circa €3.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Britsezoom 56 zich tot de wijk Parkzoom?

Britsezoom 56 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Parkzoom. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Britsezoom 56?

Britsezoom 56 is een woonhuis in Parkzoom, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Britsezoom 56 vergeleken met de buurt?

Britsezoom 56 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 231 m². In Parkzoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Parkzoom?

De wijk Parkzoom in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Parkzoom?

Vanuit Britsezoom 56 in Parkzoom bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Parkzoom?

Zorg en onderwijs in de buurt van Britsezoom 56: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Parkzoom?

Recreatie nabij Parkzoom: restaurant (1 km), cafe (2.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Britsezoom 56?

Een woningrapport voor Britsezoom 56 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Parkzoom. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.