Portiekwoning Kerklaan 130 Nieuwerkerk aan den IJssel

Kerklaan 130, 2912 CL Nieuwerkerk aan den IJssel

110 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Kerklaan 130 is een portiekwoning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
110 m²
Inhoud
353 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kerklaan 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerklaan 130

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
61.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

210 Inwoners
110 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Kern Nieuwerkerk aan den IJssel
82% Koopwoningen
4.759 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerklaan 130

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Kerklaan 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerklaan 130?

De prijsindicatie voor Kerklaan 130 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel is €411.000. Dat komt neer op circa €3.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerklaan 130 zich tot de wijk Kern Nieuwerkerk aan den IJssel?

Kerklaan 130 is een portiekwoning van 110 m² in de wijk Kern Nieuwerkerk aan den IJssel. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerklaan 130?

Kerklaan 130 is een portiekwoning in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kerklaan 130 vergeleken met de buurt?

Kerklaan 130 heeft 110 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Kern Nieuwerkerk aan den IJssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerklaan 130 en wat betekent dat?

Kerklaan 130 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerklaan 130?

Kerklaan 130 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel?

De wijk Kern Nieuwerkerk aan den IJssel in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Nieuwerkerk aan den IJssel?