Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 30 m²
Kerklaan 65 E is een woning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerklaan 65 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
10.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel is €411.000. Dat komt neer op circa €13.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerklaan 65 E is een woning van 30 m² in de wijk Kern Nieuwerkerk aan den IJssel. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².
Kerklaan 65 E is een woning in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kerklaan 65 E heeft 30 m² woonoppervlakte. In Kern Nieuwerkerk aan den IJssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern Nieuwerkerk aan den IJssel in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kerklaan 65 E in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kerklaan 65 E: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Kern Nieuwerkerk aan den IJssel: restaurant (0.3 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Kerklaan 65 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Nieuwerkerk aan den IJssel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.