Streetview Dorpsstraat 47 Nieuwerkerk aan den IJssel

Dorpsstraat 47, 2912 CA Nieuwerkerk aan den IJssel

158 m² Bouwjaar 1936 Label E

Dorpsstraat 47 is een appartement in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
158 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 47

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

210 Inwoners
110 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Kern Nieuwerkerk aan den IJssel
82% Koopwoningen
4.759 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsstraat 47

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 47?

De prijsindicatie voor Dorpsstraat 47 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel is €411.000. Dat komt neer op circa €2.601 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 47 zich tot de wijk Kern Nieuwerkerk aan den IJssel?

Dorpsstraat 47 is een appartement van 158 m² in de wijk Kern Nieuwerkerk aan den IJssel. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 47?

Dorpsstraat 47 is een appartement in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsstraat 47 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 47 heeft 158 m² woonoppervlakte. In Kern Nieuwerkerk aan den IJssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 47 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 47 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-07-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel?

De wijk Kern Nieuwerkerk aan den IJssel in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Nieuwerkerk aan den IJssel?

Vanuit Dorpsstraat 47 in Kern Nieuwerkerk aan den IJssel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.