Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) Zeemanstraat 7 Nieuwerkerk aan den IJssel

Zeemanstraat 7, 2912 BK Nieuwerkerk aan den IJssel

125 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Zeemanstraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 147 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zeemanstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeemanstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.68
CO₂-emissie
1934.6 kg/m²

Tuin
Ja (70.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

1955 Inwoners
835 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
795 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Dorrestein-Noord
73% Koopwoningen
4.896 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeemanstraat 7

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Zeemanstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeemanstraat 7?

De prijsindicatie voor Zeemanstraat 7 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorrestein-Noord is €426.000. Dat komt neer op circa €3.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeemanstraat 7 zich tot de wijk Dorrestein-Noord?

Zeemanstraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) van 125 m² in de wijk Dorrestein-Noord. De buurt telt 795 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.896 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeemanstraat 7?

Zeemanstraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Dorrestein-Noord, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zeemanstraat 7 vergeleken met de buurt?

Zeemanstraat 7 heeft 125 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Dorrestein-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeemanstraat 7 en wat betekent dat?

Zeemanstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1934.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeemanstraat 7?

Zeemanstraat 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 70 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dorrestein-Noord?

De wijk Dorrestein-Noord in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorrestein-Noord?