Streetview J A Beyerinkstraat 44 Nieuwerkerk aan den IJssel

J A Beyerinkstraat 44, 2912 AC Nieuwerkerk aan den IJssel

108 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label E

J A Beyerinkstraat 44 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 134 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
386 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor J A Beyerinkstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J A Beyerinkstraat 44

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
221.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
296.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

1955 Inwoners
835 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
795 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Dorrestein-Noord
73% Koopwoningen
4.896 Inwoners per km²

Locatie van J A Beyerinkstraat 44

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over J A Beyerinkstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van J A Beyerinkstraat 44?

De gemiddelde woningwaarde in Dorrestein-Noord is €426.000. Dat komt neer op circa €3.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J A Beyerinkstraat 44 zich tot de wijk Dorrestein-Noord?

J A Beyerinkstraat 44 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Dorrestein-Noord. De buurt telt 795 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.896 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J A Beyerinkstraat 44?

J A Beyerinkstraat 44 is een woonhuis in Dorrestein-Noord, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is J A Beyerinkstraat 44 vergeleken met de buurt?

J A Beyerinkstraat 44 heeft 108 m² woonoppervlakte en 386 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dorrestein-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J A Beyerinkstraat 44 en wat betekent dat?

J A Beyerinkstraat 44 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-11-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J A Beyerinkstraat 44?

J A Beyerinkstraat 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorrestein-Noord?

De wijk Dorrestein-Noord in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorrestein-Noord?

Vanuit J A Beyerinkstraat 44 in Dorrestein-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.