Streetview Seine 6 Nieuwerkerk aan den IJssel

Seine 6, 2911 HG Nieuwerkerk aan den IJssel

139 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Seine 6 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 246 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
246 m²
Inhoud
539 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Seine 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Seine 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2185 Inwoners
900 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
890 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Esse Laag
66% Koopwoningen
5.401 Inwoners per km²

Locatie van Seine 6

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Seine 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Seine 6?

De gemiddelde woningwaarde in Esse Laag is €435.000. Dat komt neer op circa €3.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seine 6 zich tot de wijk Esse Laag?

Seine 6 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Esse Laag. De buurt telt 890 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.401 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seine 6?

Seine 6 is een woonhuis in Esse Laag, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Seine 6 vergeleken met de buurt?

Seine 6 heeft 139 m² woonoppervlakte en 539 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Esse Laag ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Seine 6 en wat betekent dat?

Seine 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-12-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Seine 6?

Seine 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Esse Laag?

De wijk Esse Laag in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Esse Laag?

Vanuit Seine 6 in Esse Laag bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Esse Laag?