Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 211 m²
- Perceeloppervlakte
- 381 m²
- Inhoud
- 683 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Burg Van Heugtenlaan 165 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m², een perceel van 381 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg Van Heugtenlaan 165
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
10.3 kmDe prijsindicatie voor Burg Van Heugtenlaan 165 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Esse Laag is €435.000. Dat komt neer op circa €2.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg Van Heugtenlaan 165 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Esse Laag. De buurt telt 890 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.401 inwoners per km².
Burg Van Heugtenlaan 165 is een woonhuis in Esse Laag, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Burg Van Heugtenlaan 165 heeft 211 m² woonoppervlakte en 683 m³ inhoud. Het perceel is 381 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Esse Laag ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg Van Heugtenlaan 165 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-10-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.84 kg/jaar.
Burg Van Heugtenlaan 165 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Esse Laag in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Burg Van Heugtenlaan 165 in Esse Laag bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.