Streetview Vecht 37 A Nieuwerkerk aan den IJssel

Vecht 37 A, 2911 EL Nieuwerkerk aan den IJssel

301 m² Bouwjaar 1997

Vecht 37 A is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 301 m² en een perceel van 555 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
301 m²
Perceeloppervlakte
555 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vecht 37 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2200 Inwoners
865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Esse Hoog
80% Koopwoningen
5.479 Inwoners per km²

Locatie van Vecht 37 A

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Vecht 37 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Vecht 37 A?

De gemiddelde woningwaarde in Esse Hoog is €499.000. Dat komt neer op circa €1.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vecht 37 A zich tot de wijk Esse Hoog?

Vecht 37 A is een woonhuis van 301 m² in de wijk Esse Hoog. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vecht 37 A?

Vecht 37 A is een woonhuis in Esse Hoog, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vecht 37 A vergeleken met de buurt?

Vecht 37 A heeft 301 m² woonoppervlakte. Het perceel is 555 m². In Esse Hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Esse Hoog?

De wijk Esse Hoog in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Esse Hoog?

Vanuit Vecht 37 A in Esse Hoog bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Esse Hoog?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vecht 37 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Esse Hoog?

Recreatie nabij Esse Hoog: restaurant (1 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Vecht 37 A?

Een woningrapport voor Vecht 37 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Esse Hoog. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.