Eengezinswoning, tussenwoning Vecht 17 Nieuwerkerk aan den IJssel

Vecht 17, 2911 EL Nieuwerkerk aan den IJssel

122 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Vecht 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 137 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
427 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vecht 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vecht 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
95.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2200 Inwoners
865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Esse Hoog
80% Koopwoningen
5.479 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vecht 17

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Vecht 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Vecht 17?

De prijsindicatie voor Vecht 17 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Esse Hoog is €499.000. Dat komt neer op circa €4.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vecht 17 zich tot de wijk Esse Hoog?

Vecht 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Esse Hoog. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vecht 17?

Vecht 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Esse Hoog, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vecht 17 vergeleken met de buurt?

Vecht 17 heeft 122 m² woonoppervlakte en 427 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Esse Hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vecht 17 en wat betekent dat?

Vecht 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vecht 17?

Vecht 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Esse Hoog?

De wijk Esse Hoog in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Esse Hoog?

Vanuit Vecht 17 in Esse Hoog bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.