Streetview Dieze 49 Nieuwerkerk aan den IJssel

Dieze 49, 2911 CS Nieuwerkerk aan den IJssel

241 m² Bouwjaar 2009 Label A

Dieze 49 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m² en een perceel van 394 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
241 m²
Perceeloppervlakte
394 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dieze 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dieze 49

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2200 Inwoners
865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Esse Hoog
80% Koopwoningen
5.479 Inwoners per km²

Locatie van Dieze 49

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Dieze 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Dieze 49?

De gemiddelde woningwaarde in Esse Hoog is €499.000. Dat komt neer op circa €2.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dieze 49 zich tot de wijk Esse Hoog?

Dieze 49 is een woonhuis van 241 m² in de wijk Esse Hoog. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dieze 49?

Dieze 49 is een woonhuis in Esse Hoog, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dieze 49 vergeleken met de buurt?

Dieze 49 heeft 241 m² woonoppervlakte. Het perceel is 394 m². In Esse Hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dieze 49 en wat betekent dat?

Dieze 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Esse Hoog?

De wijk Esse Hoog in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Esse Hoog?

Vanuit Dieze 49 in Esse Hoog bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Esse Hoog?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dieze 49: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.7 km.