Streetview Dieze 17 Nieuwerkerk aan den IJssel

Dieze 17, 2911 CS Nieuwerkerk aan den IJssel

160 m² Bouwjaar 2010 5 kamers Label A

Dieze 17 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 234 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dieze 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dieze 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.8%
CO₂-emissie
19.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2200 Inwoners
865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Esse Hoog
80% Koopwoningen
5.479 Inwoners per km²

Locatie van Dieze 17

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Dieze 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Dieze 17?

De prijsindicatie voor Dieze 17 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Esse Hoog is €499.000. Dat komt neer op circa €3.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dieze 17 zich tot de wijk Esse Hoog?

Dieze 17 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Esse Hoog. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dieze 17?

Dieze 17 is een woonhuis in Esse Hoog, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dieze 17 vergeleken met de buurt?

Dieze 17 heeft 160 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Esse Hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dieze 17 en wat betekent dat?

Dieze 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dieze 17?

Dieze 17 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Esse Hoog?

De wijk Esse Hoog in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Esse Hoog?

Vanuit Dieze 17 in Esse Hoog bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Esse Hoog?