Streetview 's-Gravenweg 242 Nieuwerkerk aan den IJssel

's-Gravenweg 242, 2911 CL Nieuwerkerk aan den IJssel

274 m² Bouwjaar 2021

's-Gravenweg 242 is een woning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
274 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 242

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

980 Inwoners
380 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
384 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Verspreide bebouwing Essepolder
80% Koopwoningen
176 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenweg 242

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 242

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 242?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Essepolder is €824.000. Dat komt neer op circa €3.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 242 zich tot de wijk Verspreide bebouwing Essepolder?

's-Gravenweg 242 is een woning van 274 m² in de wijk Verspreide bebouwing Essepolder. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 242?

's-Gravenweg 242 is een woning in Verspreide bebouwing Essepolder, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is 's-Gravenweg 242 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 242 heeft 274 m² woonoppervlakte. In Verspreide bebouwing Essepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide bebouwing Essepolder?

De wijk Verspreide bebouwing Essepolder in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide bebouwing Essepolder?

Vanuit 's-Gravenweg 242 in Verspreide bebouwing Essepolder bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide bebouwing Essepolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenweg 242: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide bebouwing Essepolder?