Eengezinswoning, tussenwoning 's-Gravenweg 162 Nieuwerkerk aan den IJssel

's-Gravenweg 162, 2911 CJ Nieuwerkerk aan den IJssel

67 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 2 slaapkamers Label C

's-Gravenweg 162 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 275 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
248 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenweg 162

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.23 kg/m²

Tuin
Ja (150.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

980 Inwoners
380 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
384 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Verspreide bebouwing Essepolder
80% Koopwoningen
176 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenweg 162

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 162

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 162?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 162 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Essepolder is €824.000. Dat komt neer op circa €12.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 162 zich tot de wijk Verspreide bebouwing Essepolder?

's-Gravenweg 162 is een eengezinswoning, tussenwoning van 67 m² in de wijk Verspreide bebouwing Essepolder. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 162?

's-Gravenweg 162 is een eengezinswoning, tussenwoning in Verspreide bebouwing Essepolder, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Gravenweg 162 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 162 heeft 67 m² woonoppervlakte en 248 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Essepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenweg 162 en wat betekent dat?

's-Gravenweg 162 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenweg 162?

's-Gravenweg 162 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 150 m².

Hoe is de woningmarkt in Verspreide bebouwing Essepolder?

De wijk Verspreide bebouwing Essepolder in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.