Villa, vrijstaande woning 's-Gravenweg 46 D Nieuwerkerk aan den IJssel

's-Gravenweg 46 D, 2911 CG Nieuwerkerk aan den IJssel

421 m² Bouwjaar 2015 7 kamers 4 slaapkamers Label A

's-Gravenweg 46 D is een villa, vrijstaande woning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 421 m², een perceel van 3800 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
421 m²
Perceeloppervlakte
3800 m²
Inhoud
1492 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€2.630.000 tot €2.880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 46 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenweg 46 D

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Carport

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

980 Inwoners
380 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
384 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Verspreide bebouwing Essepolder
80% Koopwoningen
176 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenweg 46 D

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 46 D

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 46 D?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 46 D ligt rond €2.630.000 tot €2.880.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Essepolder is €824.000. Dat komt neer op circa €1.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 46 D zich tot de wijk Verspreide bebouwing Essepolder?

's-Gravenweg 46 D is een villa, vrijstaande woning van 421 m² in de wijk Verspreide bebouwing Essepolder. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 46 D?

's-Gravenweg 46 D is een villa, vrijstaande woning in Verspreide bebouwing Essepolder, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is 's-Gravenweg 46 D vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 46 D heeft 421 m² woonoppervlakte en 1492 m³ inhoud. Het perceel is 3800 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Essepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenweg 46 D en wat betekent dat?

's-Gravenweg 46 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van 's-Gravenweg 46 D?

's-Gravenweg 46 D heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide bebouwing Essepolder?

De wijk Verspreide bebouwing Essepolder in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide bebouwing Essepolder?