Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1872
- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 1833 m²
- Inhoud
- 975 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 3
's-Gravenweg 101 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1872. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 1833 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 101
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
10.3 kmDe prijsindicatie voor 's-Gravenweg 101 ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Essepolder is €824.000. Dat komt neer op circa €2.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravenweg 101 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Verspreide bebouwing Essepolder. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².
's-Gravenweg 101 is een woonhuis in Verspreide bebouwing Essepolder, gebouwd in 1872 (154 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
's-Gravenweg 101 heeft 290 m² woonoppervlakte en 975 m³ inhoud. Het perceel is 1833 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Essepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
's-Gravenweg 101 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
's-Gravenweg 101 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Verspreide bebouwing Essepolder in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit 's-Gravenweg 101 in Verspreide bebouwing Essepolder bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.