Vrijstaande woning Rijskade 13 Nieuwerkerk aan den IJssel

Rijskade 13, 2911 CC Nieuwerkerk aan den IJssel

249 m² Bouwjaar 2011 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Rijskade 13 is een vrijstaande woning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 766 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
766 m²
Inhoud
1011 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.460.000 tot €1.710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, outside_built_up_area, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijskade 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijskade 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

980 Inwoners
380 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
384 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Verspreide bebouwing Essepolder
80% Koopwoningen
176 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijskade 13

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Rijskade 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijskade 13?

De prijsindicatie voor Rijskade 13 ligt rond €1.460.000 tot €1.710.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Essepolder is €824.000. Dat komt neer op circa €3.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijskade 13 zich tot de wijk Verspreide bebouwing Essepolder?

Rijskade 13 is een vrijstaande woning van 249 m² in de wijk Verspreide bebouwing Essepolder. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijskade 13?

Rijskade 13 is een vrijstaande woning in Verspreide bebouwing Essepolder, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijskade 13 vergeleken met de buurt?

Rijskade 13 heeft 249 m² woonoppervlakte en 1011 m³ inhoud. Het perceel is 766 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Essepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijskade 13 en wat betekent dat?

Rijskade 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijskade 13?

Rijskade 13 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide bebouwing Essepolder?

De wijk Verspreide bebouwing Essepolder in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide bebouwing Essepolder?