Eengezinswoning, vrijstaande woning Bermweg 31 Nieuwerkerk aan den IJssel

Bermweg 31, 2911 CA Nieuwerkerk aan den IJssel

189 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Bermweg 31 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 2025 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
2025 m²
Inhoud
812 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.335.000 tot €1.585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bermweg 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bermweg 31

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.52 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

2185 Inwoners
900 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
890 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Esse Laag
66% Koopwoningen
5.401 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bermweg 31

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bermweg 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Bermweg 31?

De prijsindicatie voor Bermweg 31 ligt rond €1.335.000 tot €1.585.000. De gemiddelde woningwaarde in Esse Laag is €435.000. Dat komt neer op circa €2.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bermweg 31 zich tot de wijk Esse Laag?

Bermweg 31 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 189 m² in de wijk Esse Laag. De buurt telt 890 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.401 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bermweg 31?

Bermweg 31 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Esse Laag, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bermweg 31 vergeleken met de buurt?

Bermweg 31 heeft 189 m² woonoppervlakte en 812 m³ inhoud. Het perceel is 2025 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Esse Laag ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bermweg 31 en wat betekent dat?

Bermweg 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bermweg 31?

Bermweg 31 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Esse Laag?

De wijk Esse Laag in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Esse Laag?

Vanuit Bermweg 31 in Esse Laag bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.