Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Weijpoort 76 Nieuwerbrug aan den Rijn

Weijpoort 76, 2415 BZ Nieuwerbrug aan den Rijn

181 m² Bouwjaar 1890 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Weijpoort 76 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Nieuwerbrug aan den Rijn, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 192 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
192 m²
Inhoud
659 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Ligging
Aan vaarwater en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weijpoort 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weijpoort 76

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
260.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
275.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)

Ja

Bereikbaarheid in Nieuwerbrug aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Nieuwerbrug aan den Rijn

1470 Inwoners
605 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
623 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
79% Koopwoningen
2.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weijpoort 76

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Bodegraven-Reeuwijk
Buurt
Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
Postcode
2415 BZ

Vergelijkbare woningen in Nieuwerbrug aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Weijpoort 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Weijpoort 76?

De prijsindicatie voor Weijpoort 76 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwerbrug aan den Rijn Kern is €441.000. Dat komt neer op circa €2.436 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weijpoort 76 zich tot de wijk Nieuwerbrug aan den Rijn Kern?

Weijpoort 76 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 181 m² in de wijk Nieuwerbrug aan den Rijn Kern. De buurt telt 623 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weijpoort 76?

Weijpoort 76 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Nieuwerbrug aan den Rijn Kern, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weijpoort 76 vergeleken met de buurt?

Weijpoort 76 heeft 181 m² woonoppervlakte en 659 m³ inhoud. Het perceel is 192 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nieuwerbrug aan den Rijn Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weijpoort 76 en wat betekent dat?

Weijpoort 76 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-07-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weijpoort 76?

Weijpoort 76 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwerbrug aan den Rijn Kern?

De wijk Nieuwerbrug aan den Rijn Kern in Nieuwerbrug aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.