Streetview Weijpoort 20 Nieuwerbrug aan den Rijn

Weijpoort 20, 2415 BV Nieuwerbrug aan den Rijn

498 m² Bouwjaar 2004 10 kamers 7 slaapkamers Label A

Weijpoort 20 is een woonhuis in Nieuwerbrug aan den Rijn, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 498 m², een perceel van 1045 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €615.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
498 m²
Perceeloppervlakte
1045 m²
Inhoud
2023 m³
Kamers
10
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Weijpoort 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weijpoort 20

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerbrug aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Nieuwerbrug aan den Rijn

415 Inwoners
140 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
144 Woningvoorraad
€615.000 Gem. woningwaarde Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied
91% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Weijpoort 20

Vergelijkbare woningen in Nieuwerbrug aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Weijpoort 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Weijpoort 20?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied is €615.000. Dat komt neer op circa €1.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weijpoort 20 zich tot de wijk Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied?

Weijpoort 20 is een woonhuis van 498 m² in de wijk Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weijpoort 20?

Weijpoort 20 is een woonhuis in Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Weijpoort 20 vergeleken met de buurt?

Weijpoort 20 heeft 498 m² woonoppervlakte en 2023 m³ inhoud. Het perceel is 1045 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €615.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weijpoort 20 en wat betekent dat?

Weijpoort 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weijpoort 20?

Weijpoort 20 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied?

De wijk Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied in Nieuwerbrug aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €615.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied?