Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Gloeiende Spijker 6 Nieuwerbrug aan den Rijn

Gloeiende Spijker 6, 2415 BH Nieuwerbrug aan den Rijn

73 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Gloeiende Spijker 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nieuwerbrug aan den Rijn, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €615.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Gloeiende Spijker 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gloeiende Spijker 6

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
213.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
46.51 kg/m²

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Nieuwerbrug aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Nieuwerbrug aan den Rijn

415 Inwoners
140 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
144 Woningvoorraad
€615.000 Gem. woningwaarde Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied
91% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gloeiende Spijker 6

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Bodegraven-Reeuwijk
Buurt
Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied
Postcode
2415 BH

Vergelijkbare woningen in Nieuwerbrug aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Gloeiende Spijker 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Gloeiende Spijker 6?

De prijsindicatie voor Gloeiende Spijker 6 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied is €615.000. Dat komt neer op circa €8.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gloeiende Spijker 6 zich tot de wijk Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied?

Gloeiende Spijker 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 73 m² in de wijk Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gloeiende Spijker 6?

Gloeiende Spijker 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gloeiende Spijker 6 vergeleken met de buurt?

Gloeiende Spijker 6 heeft 73 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €615.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gloeiende Spijker 6 en wat betekent dat?

Gloeiende Spijker 6 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gloeiende Spijker 6?

Gloeiende Spijker 6 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied?

De wijk Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebied in Nieuwerbrug aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €615.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.