Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 7450 m²
- Inhoud
- 3202 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Nieuwediep 115 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 7450 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwediep 115
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
5.2 kmTreinstation
9.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
7.4 kmApotheek
6.6 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
7.5 kmBioscoop
9.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Dat komt neer op circa €1.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwediep 115 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Nieuwediep. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 256 inwoners per km².
Nieuwediep 115 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwediep 115 heeft 199 m² woonoppervlakte en 3202 m³ inhoud. Het perceel is 7450 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuwediep ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwediep 115 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-11-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nieuwediep 115 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Nieuwediep in Nieuwediep (Drenthe) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Nieuwediep 115 in Nieuwediep bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwediep 115: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 6.6 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 7.4 km.