Woonboerderij, vrijstaande woning Noordercolonie 34 Nieuwe Pekela

Noordercolonie 34, 9663 TV Nieuwe Pekela

279 m² Bouwjaar 1883 14 kamers 5 slaapkamers Label B

Noordercolonie 34 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1883. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m², een perceel van 7055 m² en 14 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1883
Woonoppervlakte
279 m²
Perceeloppervlakte
7055 m²
Inhoud
558 m³
Kamers
14
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Noordercolonie 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordercolonie 34

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
149.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.8%
CO₂-emissie
31.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

5.7 km
Vervoer

Treinstation

10 km
Vervoer

Snelweg oprit

5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

4.8 km
Horeca

Café

6.1 km
Cultuur

Bibliotheek

7.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Nieuwe Pekela

600 Inwoners
240 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
237 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Boven-Pekela
92% Koopwoningen
79 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordercolonie 34

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Pekela

Veelgestelde vragen over Noordercolonie 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordercolonie 34?

De prijsindicatie voor Noordercolonie 34 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Boven-Pekela is €274.000. Dat komt neer op circa €982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordercolonie 34 zich tot de wijk Boven-Pekela?

Noordercolonie 34 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 279 m² in de wijk Boven-Pekela. De buurt telt 237 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 79 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordercolonie 34?

Noordercolonie 34 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Boven-Pekela, gebouwd in 1883 (143 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordercolonie 34 vergeleken met de buurt?

Noordercolonie 34 heeft 279 m² woonoppervlakte en 558 m³ inhoud. Het perceel is 7055 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Boven-Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordercolonie 34 en wat betekent dat?

Noordercolonie 34 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordercolonie 34?

Noordercolonie 34 heeft 14 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Boven-Pekela?

De wijk Boven-Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boven-Pekela?