Vrijstaande woning Verlaatjeswijk A 183 Nieuwe Pekela

Verlaatjeswijk A 183, 9663 PG Nieuwe Pekela

154 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Verlaatjeswijk A 183 is een vrijstaande woning in Nieuwe Pekela, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 544 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
544 m²
Inhoud
671 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Verlaatjeswijk A 183

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlaatjeswijk A 183

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
24.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwe Pekela

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Nieuwe Pekela

7715 Inwoners
3615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3647 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Oude Pekela
59% Koopwoningen
801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlaatjeswijk A 183

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Pekela

Veelgestelde vragen over Verlaatjeswijk A 183

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlaatjeswijk A 183?

De prijsindicatie voor Verlaatjeswijk A 183 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Pekela is €183.000. Dat komt neer op circa €1.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlaatjeswijk A 183 zich tot de wijk Oude Pekela?

Verlaatjeswijk A 183 is een vrijstaande woning van 154 m² in de wijk Oude Pekela. De buurt telt 3.647 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlaatjeswijk A 183?

Verlaatjeswijk A 183 is een vrijstaande woning in Oude Pekela, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Verlaatjeswijk A 183 vergeleken met de buurt?

Verlaatjeswijk A 183 heeft 154 m² woonoppervlakte en 671 m³ inhoud. Het perceel is 544 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oude Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlaatjeswijk A 183 en wat betekent dat?

Verlaatjeswijk A 183 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlaatjeswijk A 183?

Verlaatjeswijk A 183 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oude Pekela?

De wijk Oude Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 7.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Pekela?

Vanuit Verlaatjeswijk A 183 in Oude Pekela bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.