Streetview Zuidwendingerweg 91 Nieuwe Pekela

Zuidwendingerweg 91, 9663 AN Nieuwe Pekela

145 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Zuidwendingerweg 91 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 898 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
898 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zuidwendingerweg 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidwendingerweg 91

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwe Pekela

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Nieuwe Pekela

3855 Inwoners
1740 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1816 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Pekela
68% Koopwoningen
347 Inwoners per km²

Locatie van Zuidwendingerweg 91

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Pekela

Veelgestelde vragen over Zuidwendingerweg 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidwendingerweg 91?

De prijsindicatie voor Zuidwendingerweg 91 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Pekela is €201.000. Dat komt neer op circa €1.386 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidwendingerweg 91 zich tot de wijk Nieuwe Pekela?

Zuidwendingerweg 91 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Nieuwe Pekela. De buurt telt 1.816 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidwendingerweg 91?

Zuidwendingerweg 91 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuidwendingerweg 91 vergeleken met de buurt?

Zuidwendingerweg 91 heeft 145 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 898 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nieuwe Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidwendingerweg 91 en wat betekent dat?

Zuidwendingerweg 91 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-02-10. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidwendingerweg 91?

Zuidwendingerweg 91 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Pekela?

De wijk Nieuwe Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Pekela?