Streetview Langereis 90 Nieuwe Niedorp

Langereis 90, 1733 MG Nieuwe Niedorp

284 m² Bouwjaar 1906 10 kamers 3 slaapkamers Label D

Langereis 90 is een woonhuis in Nieuwe Niedorp, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
284 m²
Inhoud
1147 m³
Kamers
10
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Langereis 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langereis 90

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwe Niedorp

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Nieuwe Niedorp

465 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
171 Woningvoorraad
€540.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Nieuwe Niedorp
82% Koopwoningen
48 Inwoners per km²

Locatie van Langereis 90

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Niedorp

Veelgestelde vragen over Langereis 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Langereis 90?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Nieuwe Niedorp is €540.000. Dat komt neer op circa €1.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langereis 90 zich tot de wijk Buitengebied Nieuwe Niedorp?

Langereis 90 is een woonhuis van 284 m² in de wijk Buitengebied Nieuwe Niedorp. De buurt telt 171 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langereis 90?

Langereis 90 is een woonhuis in Buitengebied Nieuwe Niedorp, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langereis 90 vergeleken met de buurt?

Langereis 90 heeft 284 m² woonoppervlakte en 1147 m³ inhoud. Met 10 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Buitengebied Nieuwe Niedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langereis 90 en wat betekent dat?

Langereis 90 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-01-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langereis 90?

Langereis 90 heeft 10 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Nieuwe Niedorp?

De wijk Buitengebied Nieuwe Niedorp in Nieuwe Niedorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Nieuwe Niedorp?

Vanuit Langereis 90 in Buitengebied Nieuwe Niedorp bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 1.6 km.