Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 1085 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 2
Waalbandijk 32 is een woonhuis in Nieuwaal, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 1085 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
3 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
4.9 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
4.9 kmBioscoop
18.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwaal is €370.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaalbandijk 32 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Nieuwaal. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.148 inwoners per km².
Waalbandijk 32 is een woonhuis in Nieuwaal, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Waalbandijk 32 heeft 220 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 1085 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Nieuwaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waalbandijk 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Waalbandijk 32 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Nieuwaal in Nieuwaal (Gelderland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Waalbandijk 32 in Nieuwaal bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waalbandijk 32: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 4.9 km.