Streetview Noordveenkanaal NZ 72 Nieuw-Weerdinge

Noordveenkanaal NZ 72, 7831 TT Nieuw-Weerdinge

197 m² Bouwjaar 1972

Noordveenkanaal NZ 72 is een woonhuis in Nieuw-Weerdinge, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 7080 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
7080 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Noordveenkanaal NZ 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuw-Weerdinge

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.8 km
Horeca

Restaurant

3.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Nieuw-Weerdinge

115 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
51 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge
78% Koopwoningen
6 Inwoners per km²

Locatie van Noordveenkanaal NZ 72

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Weerdinge

Veelgestelde vragen over Noordveenkanaal NZ 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordveenkanaal NZ 72?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge is €413.000. Dat komt neer op circa €2.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordveenkanaal NZ 72 zich tot de wijk Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge?

Noordveenkanaal NZ 72 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordveenkanaal NZ 72?

Noordveenkanaal NZ 72 is een woonhuis in Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noordveenkanaal NZ 72 vergeleken met de buurt?

Noordveenkanaal NZ 72 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7080 m². In Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge?

De wijk Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge in Nieuw-Weerdinge (Drenthe) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge?

Vanuit Noordveenkanaal NZ 72 in Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordveenkanaal NZ 72: ziekenhuis op 11.8 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 5.3 km.