Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 2000 m²
- Inhoud
- 865 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Weerdingerkanaal NZ 205 is een woonhuis in Nieuw-Weerdinge, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 2000 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weerdingerkanaal NZ 205
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
10.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
6 kmZiekenhuis
11.7 kmRestaurant
6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
11.5 kmDe prijsindicatie voor Weerdingerkanaal NZ 205 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Eerste Kruisdiep is €201.000. Dat komt neer op circa €935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeerdingerkanaal NZ 205 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Eerste Kruisdiep. De buurt telt 873 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 989 inwoners per km².
Weerdingerkanaal NZ 205 is een woonhuis in Eerste Kruisdiep, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Weerdingerkanaal NZ 205 heeft 215 m² woonoppervlakte en 865 m³ inhoud. Het perceel is 2000 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Eerste Kruisdiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weerdingerkanaal NZ 205 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Weerdingerkanaal NZ 205 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Eerste Kruisdiep in Nieuw-Weerdinge (Drenthe) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Weerdingerkanaal NZ 205 in Eerste Kruisdiep bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 2 km.