Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 364 m²
- Perceeloppervlakte
- 1670 m²
Rijnlanderweg 1474 is een woonhuis in Nieuw-Vennep, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 364 m² en een perceel van 1670 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijnlanderweg 1474
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
2 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep Omgeving is €657.000. Dat komt neer op circa €1.805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijnlanderweg 1474 is een woonhuis van 364 m² in de wijk Nieuw-Vennep Omgeving. De buurt telt 240 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27 inwoners per km².
Rijnlanderweg 1474 is een woonhuis in Nieuw-Vennep Omgeving, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Rijnlanderweg 1474 heeft 364 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1670 m². In Nieuw-Vennep Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijnlanderweg 1474 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nieuw-Vennep Omgeving in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Rijnlanderweg 1474 in Nieuw-Vennep Omgeving bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnlanderweg 1474: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.1 km.