Streetview Rijnlanderweg 1430 Nieuw-Vennep

Rijnlanderweg 1430, 2153 KG Nieuw-Vennep

236 m² Bouwjaar 1931 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Rijnlanderweg 1430 is een woonhuis in Nieuw-Vennep, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m², een perceel van 12511 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
12511 m²
Inhoud
5335 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijnlanderweg 1430

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnlanderweg 1430

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.3
CO₂-emissie
10802 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Vennep

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vennep

705 Inwoners
260 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
240 Woningvoorraad
€657.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vennep Omgeving
73% Koopwoningen
27 Inwoners per km²

Locatie van Rijnlanderweg 1430

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vennep

Veelgestelde vragen over Rijnlanderweg 1430

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnlanderweg 1430?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep Omgeving is €657.000. Dat komt neer op circa €2.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnlanderweg 1430 zich tot de wijk Nieuw-Vennep Omgeving?

Rijnlanderweg 1430 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Nieuw-Vennep Omgeving. De buurt telt 240 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnlanderweg 1430?

Rijnlanderweg 1430 is een woonhuis in Nieuw-Vennep Omgeving, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnlanderweg 1430 vergeleken met de buurt?

Rijnlanderweg 1430 heeft 236 m² woonoppervlakte en 5335 m³ inhoud. Het perceel is 12511 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Nieuw-Vennep Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnlanderweg 1430 en wat betekent dat?

Rijnlanderweg 1430 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-02-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 10801.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnlanderweg 1430?

Rijnlanderweg 1430 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vennep Omgeving?

De wijk Nieuw-Vennep Omgeving in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vennep Omgeving?