Streetview Rijnlanderweg 1413 Nieuw-Vennep

Rijnlanderweg 1413, 2153 KE Nieuw-Vennep

175 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Rijnlanderweg 1413 is een woonhuis in Nieuw-Vennep, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 470 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
470 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rijnlanderweg 1413

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnlanderweg 1413

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.37
CO₂-emissie
6159.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Vennep

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

5.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vennep

130 Inwoners
50 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
50 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vennep 't Kabel
86% Koopwoningen
296 Inwoners per km²

Locatie van Rijnlanderweg 1413

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vennep

Veelgestelde vragen over Rijnlanderweg 1413

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnlanderweg 1413?

De prijsindicatie voor Rijnlanderweg 1413 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep 't Kabel is €572.000. Dat komt neer op circa €3.269 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnlanderweg 1413 zich tot de wijk Nieuw-Vennep 't Kabel?

Rijnlanderweg 1413 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Nieuw-Vennep 't Kabel. De buurt telt 50 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 296 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnlanderweg 1413?

Rijnlanderweg 1413 is een woonhuis in Nieuw-Vennep 't Kabel, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rijnlanderweg 1413 vergeleken met de buurt?

Rijnlanderweg 1413 heeft 175 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 470 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Nieuw-Vennep 't Kabel ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnlanderweg 1413 en wat betekent dat?

Rijnlanderweg 1413 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-03-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 6159.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnlanderweg 1413?

Rijnlanderweg 1413 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vennep 't Kabel?

De wijk Nieuw-Vennep 't Kabel in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vennep 't Kabel?

Vanuit Rijnlanderweg 1413 in Nieuw-Vennep 't Kabel bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.