Eengezinswoning, tussenwoning Zaanden 15 Nieuw-Vennep

Zaanden 15, 2151 SE Nieuw-Vennep

124 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Zaanden 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw-Vennep, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 195 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zaanden 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zaanden 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.87 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (64.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vennep

3870 Inwoners
1655 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1620 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vennep Linquenda
70% Koopwoningen
6.383 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zaanden 15

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vennep

Veelgestelde vragen over Zaanden 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Zaanden 15?

De prijsindicatie voor Zaanden 15 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep Linquenda is €403.000. Dat komt neer op circa €3.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zaanden 15 zich tot de wijk Nieuw-Vennep Linquenda?

Zaanden 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk Nieuw-Vennep Linquenda. De buurt telt 1.620 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zaanden 15?

Zaanden 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw-Vennep Linquenda, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zaanden 15 vergeleken met de buurt?

Zaanden 15 heeft 124 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuw-Vennep Linquenda ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zaanden 15 en wat betekent dat?

Zaanden 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zaanden 15?

Zaanden 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 64 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vennep Linquenda?

De wijk Nieuw-Vennep Linquenda in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vennep Linquenda?

Vanuit Zaanden 15 in Nieuw-Vennep Linquenda bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.